İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

veda ediyor

TRT’nin i-ddialı dizisinden k-ötü haber! Ekran macerası sona eriyor! TRT 1’de yayınlana Dünya Hali dizisi reytinglerde istediği sonucu alamayınca 20. bölüm itibarıyla final yapacağı ortaya çıktı.

Neden Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda daha önce “Tutunamayanlar” dizisinin yönetmenliğini yapan Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu’nun oturduğu Dünya Hali dizisinden hayranlarını ü-zecek haber geldi.

Dünya Hali’nin 20. bölüm itibariyle ekrana veda edeceği ortaya çıktı. 15 Aralık tarihinde Dünya Hali dizisinin veda etmesi beklenmektedir.

Dünya Hali 17. bölüm ise 24 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecektir.
Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay, Tolga Tekin ve Ozan Çelik’in paylaştığı dizide. Hayatı pahasına doğruluktan ayrılmayan Sinan’ın (Caner Şahin) dedesinin vasiyetini yerine getirmeye çalışırken başından geçen komik olaylar anlatılıyordu.

Şehir hayatının gündelik dertleriyle b-oğuşan içimizden insanların hikayesini konu alan dizide ayrıca Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Durul Bazan, Mert Denizmen, Mekin Sezer, Naşit Özcan gibi birçok yetenekli isim yer alıyordu.

Dizinin konusu şöyle:
“Sinan, dedesinin değerleriyle büyümüştür. Dürüst, ahlaklı ayrıca vicdanlı bir gençtir. Ancak aradığı aşkı henüz bulamamıştır. Sinan’ın dedesi o-lüm döşeğindeyken ona ilginç bir vasiyette bulunur.

Vasiyete göre. Sinan şu üç şarta uyan kızı bulup evlenmelidir: “Erken kalksın, eskinin kıymetini bilsin, bir de bal porsuğuna benzesin yeter.” Sinan dedesinin vasiyetini yerine getireyim derken kendisini komik bir maceranın içinde bulur. Bu macerada ona en yakın arkadaşı Azim. Patronu Güven, ailesi, yakın çevresi ayrıca dedesinin cami arkadaşları. Burhan, Namık ve Talat amcalar eşlik edecektir.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir