İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

sevilen dizi bitiyor

STAR TV ekranlarında seyirci karşısına çıkan sevilen dizi ekranlara veda ediyor.

Başrollerinde Ümit Kantarcılar, Sude Zülal Güler ve Selin Işık’ın rol aldığı. Kazara Aşk dizisinin final tarihi açıklandı. Sadullah Celen’in yönettiği. Kazara Aşk dizisinin final tarihi belli oldu. STAR TV’de yayınlanan dizi 13. bölümde final yapacaktır.

“Şimal, Civan’la beklenmedik yakınlaşmalarından etkilenmiştir. Fakat kendisinin de Civan’a karşı bir şeyler hissettiği gerçeğini kabullenemez. Üstelik Civan’ın aşk itirafının. Şirketi geri kazanmak için yaptığı yeni bir hamleden ibaret olduğunu düşünüyordur. Civan ise Şimal’i aşkına inandırmak. Onun kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Civan’ın, Şimal’e kavuşma hayalleri, babasının ikisinin evliliğiyle ilgili verdiği kararla alt üst olur. Tahsin, onun aslında Nazlı ile evli olduğunu öğrendikten sonra Civan’ın herkesi ve özellikle Şimal’i daha fazla kandırmasına k-esinlikle izin vermeyecektir. Civan, babasının k-esin talebi ile Şimal’e aşkı arasında sıkışıp kalır. Civan, söylediği yalanları telafi edecek yolu mu. Şimal’e olan aşkını mı seçecektir? Peki Şimal, Civan’a karşı hisleriyle yüzleşip sonunda onu sevdiğini kabul edebilecek midir?..”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir