İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

akalın

Demet Akalın’ın sunumuyla Kanal D ekranında yayınlanan Gelinim Mutfakta’nın dün ekrana gelen bölümünde duygusal anlar y-aşandı.

Gelinim Mutfakta’ programının yarışmacılarından Filiz hanım, önce eşini sonra da k-ızını k-aybettiğini anlatırken, sunucu Demet Akalın gö-zyaşlarını tutamadı.

Yarışmacılardan Filiz Kaya, eşinin trafik k-azasında h-ayatını k-aybettiğini televizyon öğrendiğini ve sonrasında k-ızını k-nserden dolayı h-ayatını k-aybettiğini anlattı.

ÖNCE EŞİM SONRA DA KIZIM O-LDÜ
Nilgün hanımın “Hep gülen insanların içinde büyük a-cılar oluyor” demesi üzerine y-aşadıklarını anlatan Filiz hanım, “Eşim t-rafik kazasında o-ldü. Gülen insanların içinde gerçekten bir a-cı vardır. Eşim o-lüm h-aberini televizyondaki haber den duydum.

En a-cı y-ara da evlat. Eş a-cısı da y-aşadım ama evlat a-cısı bana çok koydu. Bu öyle bir a-cı ki hiçbir şeye benzemiyor. K-ızımın m-ezarına bile giderken ah yavrum sen burada nasıl uyuyorsun, yatağın bomboş. Doyamadım ben sana diyorum. K-ızım çok akıllıydı, yerini kimse dolduramaz. İlkokul çağında v-efat etti. Y-aşasaydı benim 26 yaşında k-ızım olacaktı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir