İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

koray

Ankara’da dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden şarkıcı Koray Avcı’nın babası Veysel Medet Avcı (55), Pir Sultan Abdal Ce-mevi’nde düzenlenen törenin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

Şarkıcı Koray Avcı’nın babası Veysel Medet Avcı, dün Ankara’da k-alp ve böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. 31 yaşındaki Avcı, üzücü haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Koray Avcı’nın babası son yolculuğuna uğurlandı !
Sanatçı yaptığı açıklamada, “Babamız Veysel Medet Avcı’yı kaybettik. C-na-zesi yarın (bugün) 14 Eylül Salı Batıkent Pir Sultan Abdal Cemevi’nde kılınacak öğle nam-azından sonra Karşıyaka Me-zarlığı’na d-efnedilecektir.” Veysel Medet Avcı için bugün öğle namazından sonra Pir Sultan Abdal Cemevi’nde tören düzenlendi.

Törene, Avcı’nın yakınları ile birlikte çok sayıda kişi katıldı. Tören sırasında babasının tabutunun başından ayrılmayan Koray Avcı, sevenlerinin ve yakınlarının taz-iyelerini kabul etti. Veysel Medet Avcı’nın c-na-zesi, düzenlenen törenin ardından Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verildi.

İMDADINA ZABITA YETİŞTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı programında sahne alan ünlü şarkıcı Koray Avcı’yı konsere Zabıta Ahmet yetiştirdi. Avcı, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

“DÜN DE BÖYLE GİTTİK KONSERE”

Yoldan geçen vatandaşlara “Hadi konser yok mu konser?” diyerek seslenen Koray Avcı, “Dün de konsere böyle gittik artık motorla gitmeye karar verdim.” “Arabayla 40 dakika gösteriyor. Şimdi ben 40 dakika nerede oturayım? Ben zaten kafayı yiyorum sahneye çıkayım diye!” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir