İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

kaybettiler

Trafik k-azası sonucu bir süredir hastanede t-edavi gören Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız hayatını kaybetti

Muğla’nın Milas ilçesinde 10 Şubat’ta motosikletiyle seyir halindeyken arkadan gelen bir otomobilin çarpması sonucu ağ-ır yaralanan Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Seda Sayan, geçtiğimiz ay eniştesi Coşkun Yıldız’ın hastanedeki son halini de paylaşmıştı.
Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi’nde yaşayan şarkıcı Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız 10 Şubat’ta motosikletiyle yolculuk yaptığı sırada, arkadan gelen bir otomobilin çarpması sonucu a-ğır bir şekilde ya-ralanmıştı.

GÖRÜNTÜLERİ HÜZÜNLENDİRMİŞTİ K-aza haberini duyan Sayan, eniştesinin hastanedeki tedavi sürecinde yanında olmuştu. Coşkun Yıldız ve eşi evliliklerinin 15. yılını geride bırakırken Seda Sayan hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı takipçileriyle paylaşmıştı. Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız’ın hasta yatağında eşinin elini öpme çabası izleyenleri hüzünlendirirken Coşkun Yıldız o anlar ile akıllara kazınmıştı.

Trafik ka-zası sonucu bir süredir hastanede tedavi gören Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız hayatını kaybetti HAYATA VEDA ETTİ Bir süredir hastanede tedavi gören Coşkun Yıldız, bugün hayata gözlerini yumdu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir